Kto smeFinfin.sk navštevuje tisíce čitateľov zo všetkých oblastí života. Niektorí sa o peniazoch a investovaní učia prvýkrát, zatiaľ čo iní sú už skúsení investori. Majitelia firiem, traderi, finanční poradcovia a vedúci pracovníci, ktorí chcú zlepšiť svoje znalosti a finančné zručnosti. Bez ohľadu na to, kto sú, sme tu, aby sme im pomohli.

Naším poslaním je zjednodušiť komplexné finančné notifyácie. Naším cieľom je zabezpečiť, aby všetky články na našej stránke boli kvalitné, nezaujaté, s maximálnou pridanou hodnotou pre našich čitateľov.

Články uverejnené na portáli Finfin.sk sú určené pre študijné účely. V žiadnom prípade neslúžia ku konkrétnemu investičnému, či obchodnému odporúčaniu. Tellácie predstavujú naše osobné skúsenosti a názory autorov článkov. Nie sme registrovaným brokerom, maklérom, a ani investičným poradcom.

Čo nájdete na finfin.sk?

Recenzie firiem – než sa rozhodnete niekomu zveriť svoje peniaze, overte si ho u nás
Recenzie aktív – zaujímajú vás detaily konkrétnych akcií, kryptomien či komodít? U nás ich nájdete
Rozhovory – s inšpiratívnymi a skúsenými investormi, plné rád a NFT užitočného know-how
Novinky – aby vám neutiekla žiadna príležitosť
A ďalšie hodnotné materiály

Marek, je zanietený krypto investor. S investovaním začal už v roku 2013. Zúčastnil sa mnoho investičných školení zameraných na investovanie. Prvé kroky ho viedli k forex tradingu a investovaniu do opcií.

Minuteálne sa venuje devotečným aktivitám a diverzifikuje svoje portfólio medzi kryptomeny, akcie, nehnuteľnosti a web projekty.

Spojiť sa s ním môžete cez:
Marek Kalina
Zakladateľ Finfin.sk

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Kto sme”

Leave a Reply

Gravatar